כל משרד יודע שיש לשמור על הניקיון על מנת למנוע מחלות שונות ולשמור על אווירה נקייה ובריאה יותר. אך לא תמיד יש לעסק את הזמן לבצע את הניקיון עצמו עקב חוסר הזמן, וגם אם הניקיון נעשה באמצעות עובדי החברה הוא לא ברמה יסודית כמו חברת ניקיון. לכן אם אתם רוצים שירותי ניקיון מקצועיים אתם חייבים חברה מנוסה ומקצועית.

מה שירותי ניקיון?

שירותי ניקיון הם שירותים אשר מוצעים לעסקים שונים. מדובר על שירותים מקצועיים אשר נעשים באמצעות חומרי ניקוי מקצועיים ואיכותיים ביותר, ע"י אנשי מקצוע מנוסים ומקצועיים בתחום. סיום הניקוי ישנו שימוש בווקס או פוליש בהתאם לצרכי הלקוח. שימוש בחומרים אלה גורמים לניקוי עמוק בתוך הרצפות ולהברקת המרצפות.

למה כדאי לכם להיעזר בשירותי ניקיון של חברת ניקיון?

אם חשוב לכם שניקיון המשרד יהיה יסודי ומקצועי בדומה לניקיון שמתבצע ע"י חברת ניקיון מקצועית, אתם חייבים חברת ניקיון מקצועית ומנוסה שתנקה לכם את המשרד בצורה יסודית ביותר. שירותי חברת ניקיון כוללת: טיאטוא בכל חדרי המשרד, ניקוי אבק מרהיטי המשרד, ניקוי אבק מתמונות וחפצים שונים במשרד ושטיפת המשרד באמצעות חומרי ניקיון מקצועיים ואיכותיים ביותר. כמו כן, השטיפה נעשית באמצעות פוליש או ווקס בהתאם לצרכי הלקוח. ניקי המשרד כולל את המטבח וחדר השירותים. שניקוי המטבח כולל גם את ניקוי המקרר, שטיפת הכלים וניקוי המטבח עצמו. בנוסף לכך, מתבצע ניקוי הפחים.

שירותי ניקיון עושים עם חברת שאש שירותי אבטחה שמירה וניקיון

שירותי הניקון של חברת שאש הם השירותים המקצועיים והאיכותיים ביותר בתחום ניקיון. בשאש תמצאו שירותים מקצועיים, שימוש בחומרי ניקיון מקצועיים ואיכותיים, אנשי מקצוע מנוסים ומקצועיים ביותר. השירותים ניתנים לכל סוגי החברות, כך שאם אתם חברה בינונית או קטנה תוכלו ליהנות משירותי הניקיון של שאש.

להזמנת שירותי ניקיון למשרדים או מקומות ציבוריים , התקשרו עוד היום לשאש שירותי אבטחה, שמירה וניקיון 03-6344426.

מעוניינים במידע נוסף? צרו איתנו קשר

סגירת תפריט

צרו איתנו קשר