כל מערכת שאנחנו אחראיים עליה אנחנו צריכים להיות בטוחים שאנחנו שומרים כל הזמן על הביטחון של המוסד עליו אנחנו אמונים כמו גם על חייהם וביטחונם של אנשי הצוות שנמצאים במקום. אנחנו חיים במדינה בה הרגישות הביטחונית היא גבוהה במיוחד, את זה כולם יודעים כמובן, כמו גם, מסיבות שונות אנחנו יכולים להחליט שאנחנו מעוניינים לדעת מי האנשים, מי הרכבים שאנחנו מאפשרים להם להיכנס לתוך המערכת.

מהצד השני, המטרה היא לאפשר לכל מי שעובד במקום להיכנס בלי שום בעיה ובלי שאלות מיותרות. בסופו של דבר אין מי שיש לו הרבה זמן פנוי להמתין עד שהבירור בעניינו יסתיים. כל אחד רוצה להגיע למקום העבודה שלו במהירות, לעבור את הזמן המת של השהייה בתוך הרכב ולהתחיל במלאכתו.

כדי שזה יקרה אנחנו יכולים ואפילו יש מי שיגידו צריכים, להיעזר בטכנולוגיה המתחדשת שמאפשרת לנו למעשה למצוא את כל מה שאנחנו צריכים בקלות. הטכנולוגיה המתקדמת גם מאפשרת לנו לזהות רכבים שונים בלי שום בעיה במהירות וביעילות בעזרת טכנולוגיה מתקדמת.

איך עובדת מערכת זיהוי רכבים

מדובר על מערכת זיהוי רכבים שתפקידה הוא לצלם את מספר הרכב שעומד מול הכניסה לחניון. בתוך כמה דקות ספורות המערכת מעבירה את המידע, את המספר המופיע על גבי לוחית הרישוי למוח של התוכנה, משם יוצאת הוראה לפתוח את השער או לא לפתוח את השער.

היתרון של המערכת הוא כמובן בכך שאנחנו יכולים להחליט להכניס איזה מספר רישוי למערכת על פי מה שאנחנו מעוניינים שיהיה בסופו של דבר, אנחנו גם יכולים באותה מידה להוציא מספרים שאינם רלוונטיים עוד.

איפה אפשר להיעזר במערכת כמו זו

עבור מי שמתלבטים ולא יודעים איפה אפשר להיעזר במערכת מתקדמת כמו זו, הכנו עבורכם רשימה קצרה שתיתן לכם את התשובה לשאלה הזו בדיוק:

  1. במקומות בהם אתם רוצים לאפשר לעובדים להיכנס לחניון ולא למבקרים מבחוץ: קורה הרבה פעמים בבתי חולים, מרכזי קניות גדולים, עיריות למיניהן ועוד. כלומר, מקומות בהם יש קבלת קהל אבל יש מקום להכניס את העובדים ואת ההנהלה לחניון שמאפשר הגעה נוחה יותר לעבודה בסופו של דבר.
  2. חניון של בניין: הרבה פעמים, בייחוד בערים הגדולות, ללא מערכת לזיהוי מספרי רישוי אתם עלולים למצוא את עצמכם במהירות הופכים לחניון של כל הרחוב. אם אתם מעוניינים למנוע את התופעה הזו כל שעליכם לעשות הוא פשוט להתקין את המערכת ולאפשר רק למי שגרים בבניין להיכנס בלי בעיה.
  3. חניה פרטית: כאמור, בדומה לחניה של בניין, לעיתים יש מי שמעוניינים להגיע לשער של הבית שלהם וליהנות מהמהירות והקלות בה השער נפתח עבורם עוד אחרים לא יכולים להיכנס.

מערכת אמינה שנותנת מענה לאורך זמן

היתרון של המערכת הוא במהירות בה היא מעבדת את המידע וכמובן ביעילות שלה לאורך זמן. הרי אם יש משהו שאף אחד לא מעוניין לתחזק באופן שוטף זה מערכת לזיהוי מספרי רישוי שלא עושה את עבודתה נאמנה. לכן תמיד טוב לרכוש מוצר איכותי שיתן את המענה הטוב ביותר בסופו של דבר.

מדובר במערכת מתקדמת שכמובן חוסכת כוח אדם בכניסה לחניון ומאפשרת לכם להיות רגועים ובטוחים לאורך כל הדרך.

מעוניינים במידע נוסף? צרו איתנו קשר

סגירת תפריט

צרו איתנו קשר