כל עסק קטן, בינוני או גדול צריך חברת ניקיון שתדאג לנקות את המשרד בצורה מקצועית וטובה על בסיס יום יומי או בסיס שבועי. על מנת לקבל ניקיון יסודי ומקצועי יש צורך לפנות לחברת ניקיון מקצועית ומנוסה. בשאש, חברת אבטחה, שמירה וניקיון תוכלו לקבל את שירותי הניקיון הטובים והמקצועיים ביותר.

מה כוללים שירותי חברת ניקיון?

שירותי חברת ניקיון למשרדים כוללים ניקוי מרצפות, טיאטוא ושטיפת המשרד, ניקוי אבק מרהיטי המשרד, ניקוי אבק מתמונות וחפצים שונים. ניקוי אבק במטבח, ניקוי השירותים, ניקוי דלתות וחלונות בחלקן החיצוני והפנימי, ניקוי שטיחים במידה וקיימים, ניקוי מזגנים, ניקוי תנורים, ניקוי מקררים, ניקוי קומקום, ניקוי הפחים. כמו כן, במידה וישנו צורך בשירותים נוספים יש לעדכן את חברת הניקיון.

למי מתאימים שירותי חברות ניקיון?

שירותי חברות ניקיון מתאימים לכל סוגי העסקים העסקים קטנים, בינוניים או גדולים. שירותי חברות ניקיון מותאמים לצרכי הלקוח והם משתנים מלקוח ללקוח. בשאש חברת אבטחה, שמירה וניקיון, תוכלו ליהנות משירותי ניקיון מקצועיים שישאירו את המשרד שלהם נקי ומצוחצח לאורך כל שעות היום.

שירותי חברת ניקיון למשרדים קטנים

אם אתם משרד קטן תוכלו ליהנות משירותי חברות ניקיון שונות. שירותי הניקיון למשרדים קטנים כוללים, ניקוי האבק, שטיפת הרצפות של כל חדרי המשרד, ריקון הפחים, ניקוי המטבח והשירותים. מעבר לכך, אם יש לכם פגישות רבות במשרד, חדר הישיבות ינוקה בהתאם. בחברת שאש, תוכלו ליהנות משירותי חברת ניקיון למשרדים קטנים בהתאם לצרכי המשרד.

שירותי חברת ניקיון למשרדים גדולים

אם אתם משרד גדול ומפואר שכולל לא מעט פגישות וישיבות מדי יום, תוכלו ליהנות משירותי חברת ניקיון בהתאם לצרכים האישיים של המשרד. שירותי חברת ניקיון למשרדים גדולים כוללים ניקיון יסודי של כל חדרי המשרד כולל שירותים ומטבח. אם מדובר על משרדים גדולים מאוד שכוללים תחזוקה לאורך רוב שעות היום, כולל ניקוי לובי וחדר הכניסה בנוסף לחדרי הישיבות ותחזוקת חדרים נוספים אשר חייבים בניקוי של כל כמה שעות כמו: חדרי שירותים או חדר המטבח תוכלו ליהנות משירותים אלה.

להזמנת שירותי ניקיון למשרדים או מקומות ציבוריים , התקשרו עוד היום לשאש שירותי אבטחה, שמירה וניקיון 03-6344426.

חברת נקיון

מחלקת הניקיון והתחזוקה מתמחה במתן שירותי ניקיון ותחזוקת מבנים ברמה הגבוהה ביותר, ללקוחות במגזר הציבורי והעסקי. החברה מקפידה על רמת ניקיון גבוהה, לצד רמת בטיחות מקסימלית.

שירותי הניקיון ניתנים למוסדות ציבוריים ופרטיים, כגון:  מתחמי קניות פתוחים וסגורים, בנייני יוקרה, מפעלים תעשייתיים, מוסדות חינוך, מוסדות ממשלתיים, רשויות עירוניות, מועצות מקומיות ועוד.

שירותי הניקיון והתחזוקה ניתנים בתיאום מלא עם מנהלי המשק והתחזוקה של מקבלי השירות, על מנת למקסם ולייעל את אופן העבודה הן בפן התפעולי השוטף, והן בפן התחזוקתי המונע.

מחלקת הניקיון כוללת עובדי ניקיון בעלי ניסיון רב שנים, מקצועיים ומיומנים המתודרכים ע"י החברה לפעול ברמת בטיחות מקסימלית, באדיבות, יעילות ויסודיות. החברה מעמידה לרשות עובדי הניקיון את מיטב חומרי הניקוי איכותיים, לרבות ציוד טכנולוגי מתקדם עפ"י הצורך ולרבות חומרי ניקוי לעבודות מיוחדות ומקצועיות.

עובדי הניקיון והתחזוקה, מקבלים תדרוך יסודי מן החברה התואמת את דרישות הלקוח, זאת בנוסף לפיקוח הצמוד של מנהלי האזור בחברה.

טרם כניסתם לעבודה מחדדת החברה לעובדי הניקיון את נהלי הבטיחות הספציפיים בכל אתר ואתר.

החברה מקפידה שעובדי הניקיון יהיו לבושים לבוש ייצוגי הולם והופעה נאותה.

הידע המקצועי והניסיון העשיר שצברה החברה, יכולת האיתור וגיוס עובדי הניקיון והתאמתם למתקן הייעודי בו הם מיועדים לפעול , מאפשר לנו לספק לכל לקוח מענה המותאם בדיוק לצרכיו.

מעוניינים במידע נוסף? צרו איתנו קשר

סגירת תפריט

צרו איתנו קשר