המצב הביטחוני הקשה בשנים האחרונות גרם לכך שמשרדים בתחומים שונים החל ממשרדי עו"ד, הייטק, רו"ח ועד מפעלים צריכים חברת אבטחה על מנת להגן על המשרד מפני אנשים לא מורשים. חברת האבטחה אשר שולחת שומרי אבטחה מאבטחים את המבנה ומונעים פעילות חשודה אשר מתרחשת במקום במידת הצורך ואף מנטרלים את החשוד ומדווחים עליו. בחברת שאש שירותי אבטחה, שמירה וניקיון תמצאו אבטחה מקצועית כולל מחלקת אבטחה VIP.

מהי חברת אבטחה?

חברת אבטחת היא חברה אשר מספקת שירותי אבטחה וסיור לחברות ועסקים שונים, הכוללת מאבטח בשטח עם נשק. בשאש שירותי אבטחה, שמירה וניקיון תמצאו שירותי אבטחה 24 שעות ביממה כולל שירותי אבטחה VIP.

לשם מה יש צורך באבטחה?

המצב הביטחוני הקשה שכולל לא מעט פיגועים וכן הצורך להגן על מבנים שונים מחדירת אנשים לא מורשים, מצריכה חברת אבטחה מקצועית ומנוסה שתגן על המבנה לאורך כל שעות היום. חברת האבטחה שאש, הינה חברה מנוסה ומקצועית המספקת שירותי אבטחה 24 שעות ביממה היא המענה שלכם לבעיות הביטחון.

מה ההבדל בין חברות אבטחה לבין חברות שמירה?

למרות שחברות אבטחה וחברות שמירה נשמעות דומה, קיימים הבדלים מהותיים בין שירותי חברת אבטחה לבין שירותי חברת שמירה. הבדלים אלה כוללים את הדברים הבאים:

הכשרה מקצועית- ההכשרה המקצועית של חברת אבטחה כוללת עמידה בקורסים, מטווחים, קרב מגע, עזרה ראשונה ועוד. לעומת זאת חברת שמירה אינה מעבירה את השומרים שלה קורסים, מטווחים, קרב מגע ועוד השומרים אינם חמושים.

אופי האבטחה- חברת אבטחה היא חברה ביטחונית לעומת חברת שמירה שנתפסת כבעלת אופי אכיפתי.

שימוש בנשק- בחברת אבטחה עוברים המאבטחים מטווחי ירי קרב ומגע ועוד פעילויות נוספות על מנת להשתמש בנשק בעת האבטחה על המבנה. לעומת זאת חברת שמירה אינה צריכה לעבור מטווחים או להשתמש בנשק.

רכבי סיור- בחברת אבטחה מקצועית, מנוסה ורציני תתמצאו מערך רכבי סיור אשר הם חלק בלתי נפרד ממערך האבטחה. רכבי הסיור נותנים גיבוי למאבטחים ואף נותנים הגנה נוספת. את זמני הסיור עליכם לתאם מראש עם חברת האבטחה.

מוקד ביטחון- המוקד מפקח על הנעשה בשטח ודואג שהמאבטחים יבצע את תפקידם בשטח בצורה מלאה. המוקד עובד כ-24 שעות על מנת לתת את כל ההגנה הדרושה למבנים פרטיים וציבוריים כאחד.

להזמנת שירותי אבטחה, התקשרו עוד היום לשאש שירותי אבטחה, שמירה וניקיון 03-6344426

מחלקת אבטחה

מחלקה זו הפועלת במסגרת מערך שירותי האבטחה והשמירה של החברה, הוקמה במטרה לתת מענה לדרישות האבטחה של המשרד לביטחון פנים ומשטרת ישראל.

מחלקה זו בעלת ניסיון רב בתחום  האבטחה, בעלת יכולת איתור וגיוס עובדי אבטחה והתאמתם למתקן הייעודי אותו הם מיועדים לאבטח אשר נמצאים תחת פיקוח צמוד של החברה.

ברשותנו מחסן נשק עם כלל האישורים הנדרשים בהתאם לדרישות החוק ורישוי עסקים.

מחלקת האבטחה הינה מחלקה חמושה וייעודית, המיועדת לאבטחת מתקנים מסוגים שונים, כגון: מוסדות ממשלתיים, רשויות עירוניות, מועצות מקומיות, מעונות רווחה , מוסדות חינוך בהתאם למכרזי והנחיות המשכ"ל וכן לכלל האתרים בהם נדרשת אבטחה חמושה, בהתאם לתוכנית אבטחה המאושרת ע"י משטרת ישראל. 

למחלקה זו מגייסת החברה עובדים שסיימו שירות צבאי מלא, בעלי הכשרה של רובאי 03 ומעלה ובעלי הסמכה מתאימה של מאבטח חמוש רמה א' או הסמכה של מאבטח מוסדות חינוך. מיון העובדים נעשה בקפדנות, לרבות בדיקת עבר משטרתי. מעת לעת נשלחים העובדים לריענונים ומטווחים, עפ"י דרישות המשרד לביטחון פנים ומשטרת ישראל, על מנת לשמר את כשרותם לאבטח אופטימלית את האתרים השונים.

החברה מקפידה שעובדי האבטחה יהיו לבושים לבוש ייצוגי הולם והופעה נאותה.

כלל המאבטחים המועסקים במחלקה זו, עובדים תחת פיקוח צמוד של החברה ומוכנים להעניק לכם את השירות המקצועי, האמין והאיכותי ביותר 24 שעות ביממה.

מעוניינים במידע נוסף? צרו איתנו קשר

סגירת תפריט

צרו איתנו קשר