אנו חברת אבן קיסר משדות ים, מקבלים שירותי שמירה וניקיון מחברת שאש שירותי שמירה וניקיון, זה שנים רבות. השירות שאנו מקבלים הינו לשביעות רצוננו המלאה, תוך שיתוף פעולה מלא מצד חברת שאש. כל בקשה או משימה מצידנו, נענים מצד חברת שאש, באופן מהיר וענייני.
בבר דהן, אבן קיסר
חברת שאש מספקת לחברתינו שירותי שמירה וניקיון מעל 10 שנים. ברצוני לציין את שביעות רצוני המלאה מהעבודה המבוצעת ומהשירות הניתן ע"י הנהלת חברת שאש והכל תוך שיתוף פעולה מלא. ראוי לציין במיוחד את מהירות התגובה. אנו זוכים למענה מהיר וכן בעיקר ל"אוזן קשבת". המלצות בעל פה יינתנו בשמחה.
מעוז מיקי, אלונית משמר השרון
לכל מאן דבעי, חברתנו מקבלת שירותי שמירה מחברת ש.א.ש מזה שנים רבות. שירותי השמירה מחברת ש.א.ש מבוצעים במפעלנו שבפרדס חנה וניתנים מדי יום לשביעות רצוננו. התאומים מבוצעים מול מנהלי ש.א.ש ואנו מקבלים תענה לכל שאלה ולכל אירוע שמתרחש.
אפרון מכונות בע"מ
הנני רוצה להביע הוכרת תודה על השירות היעיל שאנו מקבלים מכם כבר זמן רב באתר עמק חפר. השירות בא לידי ביטוי באדיבות הצוות ובמקצועיות הרבה שבה אנו זוכים לקבל מכם, בדיוק בזמנים ובשביעות מלאה מהניקיון באתר. אשמח תמיד להמליץ על שירותכם.
נסי דפרין, אתר עמק חפר ביופט בע"מ
אנו מוצרי מעברות בע"מ, מאשרים בזאת שאנו מקבלים מחברת שאש שירותי שמירה וניקיון 2001 מרדכי בע"מ, שירותי אבטחה ושמירה זה שנם רבות. שירותים אלו מסופקים לנו לשביעות רצוננו המלאה בכל דרישה או שאלה אנו נענים ע"י חברת שאש באופן מידי. עובדי השמירה והאבטחה המאיישים את העמדות אצלנו הינם עובדים ברמה גבוהה המבצעים את העבודה על הצד הטוב ביותר.
דורון גרינבלט, מוצרי מעברות בע"מ
חברת שאש מספקת לחברתנו שירותי שמירה היקפיים. השירות הניתן לחברה לשביעות רצוני המלאה.
יעקב מילר, יצחקי תעשיות משמרות
במסגרת תפקידי כמנהל תפעול של עמותת בי"ס תיכון חדרה, אנו מנהלים שני בתי ספר בעיר, אני עובד עם חברת שאש 18 שנים ומקבל שירותי מקצועי ואמין, כל העובדים מקבלים תלוש מסודר עם כל התנאים הסוציאליים, מבוצע פיקוח מטעם החברה ויש פתרון לכל בעיה על הצד הטוב ביותר.
חיים קימלמן, בית ספר תיכון חדרה
חברת שאש שירותי שמירה, אבטחה וניקיון מספקת לנו שירותי שמירה 24 שעות ביממה. השירות הניתן לחברה הוא לשביעות רצוננו המלאה בכל דרישה אנו נענים ע"י החברה באופן מיידי. ברצוני לציין את העבודה הטובה והמקצועית ואת השירות הטוב שאנו זוכים לקבל מהחברה תוך שיתוף פעולה מלא.
דדשוב לודמילה, מעון אתגר
חברת שאש שירותי אבטחה ושמירה, מספקת לנו שירותי שמירה מזה שנים רבות. שירותי השמירה לארגון כמו שלנו, דורשים רגישות מיוחדות בשל אופייה הייחודי של אוכלוסיית המקום. אחד הפרמטרים החשובים לנו הם עובדים קבועים ובעלי אופי רגיש ומתחשב, אשר דואגים לדייק בהגעתם למשמרות ומיישמים הנחיות בהתאם לנהלי המקום. אני שמח להמליץ על חברת שאש שירותי אבטחה ושמירה לכל ארגון המבקש איכות שירות כמצוין במכתב.
מנדלר אוריאן, מעונות מרגוע פ.מ. בע"מ
חברת ש.א.ש מספקת לנו שירותי שמירה בקיבוץ מעברות. העבודה מבוצעת לשביעות רצוננו המלאה, אנו זוכים לתגובה מהירה על כל בקשתינו. עבודה מדויקת ומקצועית תוך יחסי אנוש מצוינים.
חגי גרסטנר, רב"ש קיבוץ מעברות
סגירת תפריט

צרו איתנו קשר