פריטים יקרי ערך כמו תכשיטים, מזומנים, אוספי אמנות, דיסק און קי עם קצבים דיגיטליים סודיים, מטבעות זהב וכולי לא ניתן להשאיר במקומות גלויים החשופים לפריצות וחשוב להפקיד אותם בכספת אשר תעניק להם את ההגנה המבוקשת.

מהן האלטרנטיבות לכספת?
זירת הכספות רוחשת מגוון אופציות למי שמחפש אלטרנטיבה להטמנת חפצים יקרים כאשר יש כספות ביתיות שאפשר להסוות בקיר או בתוך ארון או בכל מסתור שנוצר למטרה זו אך יש לקחת בחשבון שעל אף הקדמה של הכספות הדיגיטליות הביתיות כולל טביעת אצבע, קוד סודי וחומרים עמידים אין לכספת ביתית את השמירה הנחוצה מסביב לשעון ותכולת הכספת עשויה להתגלגל לידיים הלא נכונות בעת מעשה שוד ואפילו משחק ילדים.
אופציה נוספת היא לבחור כספת בבנק, אך יש לקחת בחשבון שלרוב יש המתנה ארוכה לכספות בנקאיות ובמקרים מסוימים יש להעביר את החשבון לסניף בו מושכרת הכספת. כספת בבנק לא מתאימה לכל צורך ולא מעניקה למשל פתרון לפריטי אומנות ותדירות הביקורים מוגבלת מראש וכל חריגה ממספר הביקורים שהבנק מקציב כרוכה בתשלום. הפעילות של הכספת תלויה בשעות הפעילות של הסניף והאבטחה האנושית היא בשעות הפעילות של הסניף.
בשל החסרונות של שתי האופציות שהוזכרו כאן התפתח תחום הכספות הפרטיות – מתחמי כספות שמורים היטב הפזורים ברחבי הארץ ומציעים אבטחה מקסימלית יחד עם שירות אישי.

מה יש בחדר כספות מאובטח?
ההגנה על הכספת במתחמים ייעודיים אלה משלבת בין פתרונות טכנולוגיים משוכללים וחדשניים ובין שמירה אנושית של מאבטחים שנבחרו בקפידה לרבות בדיקת פוליגרף ועברו את האימונים הנדרשים על מנת להעניק אבטחה 24/7 למתחם הכספת וליווי שוכר הכספת לרצפת הכספות עם מאבטח חמוש. יחד עם מאבטחים מתחמי הכספות מצוידים בחיישנים מיוחדים שיכולים לזהות עומסים, רעידות אדמה, מפגעים וכדומה ולנעול את חדר הכספות ולדווח למוקד גיבוי. כמו כן, מערכת נטרול מפגעים שהובאה במיוחד לישראל והיא מתריעה לשני מוקדים ושלושה בעלי תפקידים שונים על היתכנות פריצה ואם הוחלט על ידי בעל תפקיד שיש צורך בכך – המערכת מופעלת ומשחררת גז מרדים לחלל הכספת וכן נשלחת התראה בנושא למשטרת ישראל ולגורמים רלבנטיים נוספים.
הגישה לכספת אף היא מנוטרת היטב וניתנת אך ורק באמצעות זיהוי אוטומטי של המערכת על פי תמונה של מורשה הכספת שצולם מראש מזוויות שונות כמו גם טביעת אצבע וכרטיס קרבה חכם. לכל זה מתווספים החומרים העמידים מהם עשויות הכספות וכן האופציה לבחור כספת בהתאמה אישית במידות המבוקשות על פי תכולת הכספת הפוטנציאלית.
במתחמי הכספות יש גם תאי התבודדות לשמירה מקסימלית על פרטיות וכן טרקלין המתנה מפואר. כמו כן, ביטוח בסטנדרט גבוה מאוד וכן מועדון חברים המקנה הטבות שונות למפקידי הכספות.
במתחמי כספות לא מוטלות מגבלות על ביקורים בכספות לא מבחינת שעות ולא מבחינת תדירות או זמנים, כיוון שהמתחמים מאובטחים 24/7 365 ימים בשנה ופתוחים לבעלי הכספות. יתרון נוסף הוא שאפשר להשכיר כספת גם לטווחים קצרים בתקופות השכרה גמישות לאורך השנה.

אל תפקירו את הפריטים החשובים שלכם ליד המקרה או במקום שאינו מאובטח כראוי. בבית כאמור הגישה אפשרית לפורצים מתוחכמים ובבנק מוטלות מגבלות שונות. חדרי כספות מאובטחים ברחבי הארץ יספקו עבורכם את השירות האמין והיעיל ביותר ביחד עם שומרים חמושים ומערכות אבטחה ומנגנונים מהמתקדמים ביותר שיש להשגת השקט הנפשי המבוקש. ניתן לבחור מתחם כספות לפי הצורך ובמיקום הגיאוגרפי הנוח ביותר להגעה בין אם ליד הבית או ליד המשרד ולבחור כספת שתענה על הצרכים הספציפיים שלכם.

 

מעוניינים במידע נוסף? צרו איתנו קשר

סגירת תפריט

צרו איתנו קשר