עולם האבטחה הוא עולם קשוח וחזק, אך שמדובר על אבטחת VIP כלומר אבטחה של אחמ"ים מדובר על אבטחה מסוג אחר. אבטחת VIP , היא אבטחה של אישיים מוכרים וידועים אשר עקב היותם ידועים בציבור מחויבים באבטחה אישית צמודה עקב חשש לחייהם האישיים.

מהי אבטחת VIP?

בישראל חיים לא מעט ידוענים ואנשי ציבור בכירים ובעלי השפעה, הון וכח. אנשים אלה חשופים בחיי היום יום לאיומים מצד גורמים שונים, על מנת להגן על ידוענים ואנשי ציבור אלה מפגיעה יש צורך באבטחה VIP. באמצעות אבטחת VIP אפקטיבית ויעילה ניתן להבטיח את שלום הידוענים ואנשי הציבור הבכירים ואף את שלום בני משפחתם. בשאש  שירותי אבטחה, שמירה וניקיון ניתן להגן בצורה היעילה והבטוחה ביותר על ידועני ואנשי ציבור בכירים.

מי זקוק לאבטחת VIP?

האנשים שזקוקים לאבטחת VIP, הם ידוענים בכל התחומים וכן אנשי ציבור בכירים ובעלי השפעה, כח והון. אנשים אלה חשופים לאיומים מצד גורמים שונים בחיי היום יום. ליווי ואבטחה צמודה בהתאם ללקוח מגינה על חיי הלקוח ועל משפחתו הקרובה. באמצעות אבטחה צמודה הכולל מאבטח או מס' מאבטחים עם נזק, מרגיש הלקוח בטוח יותר בחיי היום יום.

מה כוללת אבטחת VIP?

אבטחת VIP  היא אבטחה צמודה הכוללת ליווי צמוד של שומר ראש במשך 24/7. אבטחה זאת הינה לבעלי תפקידים בדרג בכיר. במידה והלקוח צריך הגנה כבדה יותר ניתן להוסיף רכבי ממוגנים ומאבטחים צמודים וחמושים. בנוסף לכך, התאמת האבטחה היא בהתאם לצרכי הלקוח, כך שאם מדובר על אישיות בכירה וציבורית האבטחה תהיה ע"י כמה מאבטחים חמושים שיש לבקר ולעקוב אחריהם. באמצעות תשאול מתאים וניתוח צרכיו של הלקוח ניתן להתאים לו אבטחה מקסימלית  מתאימה.

אבטחת אישים מקצועית עם שאש אבטחה, שמירה וניקיון

בשאש שירותי אבטחה, שמירה וניקיון תוכלו למצוא אנשי אבטחה מקצועיים ומנוסים, יוצאי יחידות קרביות, יחידות מיוחדות בצה"ל, משטרה ושירות הביטחון הכללי. מיון המאבטחים בחברת שאש, נעשה ע"י איתור יוצאי היחידות המיוחדות בצה"ל, כך שנותרים המאבטחים הטובים והמוצלחים ביותר אשר הוכיחו את יכולתם במהלך תקופת השירות. בנוסף לכך, כל המאבטחים עובדים תחת פיקוח צמוד של החברה 24 שעות ביממה וזאת על מנת שתוכו לקבל את השירות המקצועי והאיכותי שיש.

להזמנת שירותי אבטחת VIP, התקשרו עוד היום לשאש שירותי אבטחה, שמירה וניקיון 03-6344426

הקודם
הבא

שרותי אבטחה VIP

חברת שאש הינה בעלת ניסיון רב בתחום, המפעילה מערך שירותי אבטחה VIP מהמובילות בישראל. החברה צברה ניסיון בתחום זה במהלך שנות פעילותה, גיבשה תורת אבטחה ייחודית, אותה היא מיישמת במסגרת מחלקת הvip. החברה נותנת מענה נרחב, למגוון צורכי אבטחה מיוחדים כגון: אבטחת אישים, מתקנים רגישים, כנסים ועוד.

למחלקה זו מגייסת החברה עובדים באופן קפדני מאוד, מקרב יוצאי יחידות קרביות ,יחידות מיוחדות בצה"ל ,משטרה ושרות ביטחון כללי. מיון העובדים נעשה עפ"י דגם גיבוש ליחידות מיוחדות בצה"ל, כך שבסופו של תהליך הגיבוש והמיון נותרים המאבטחים הטובים ביותר, אשר הוכיחו את יכולותיהם במהלך תקופת הגיבוש.

מחלקת vip הינה מחלקה ייעודית, המיועדת לפרויקטים מיוחדים בהם קיימים נושאים ביטחוניים וסדצ"ים ברמת מורכבות גבוהה. כל עובד בצוות המקצועי שלנו עובר את ההכשרה המתאימה על מנת שיוכל להעניק ללקוח את השירות הטוב ביותר בתחום האבטחה, וזאת על מנת שיוכלו לבצע את תפקידם על הצד הטוב ביותר.

החברה מקפידה שעובדי ה-vip יהיו לבושים לבוש ייצוגי הולם והופעה נאותה.

כלל המאבטחים המועסקים במחלקה זו, עובדים תחת פיקוח צמוד של החברה ומוכנים להעניק לכם את השירות המקצועי, האמין והאיכותי ביותר 24 שעות ביממה.

מעוניינים במידע נוסף? צרו איתנו קשר

סגירת תפריט

צרו איתנו קשר